Autoalarmy TYTAN

 

AUTOALARM TYTAN DS200

Posiada podstawowe funkcje, które chronią pojazd przed intruzem. Wyposażony jest w jedną wbudowaną blokadę oraz wyjście do podłączenia dodatkowego czujnika np. ultradźwiękowego, czujnika położenia GUARDIAL, itp. Prostota obsługi w połączeniu z atrakcyjną ceną powodują, iż jest to jeden z najchętniej kupowanych autoalarmów.

TYTAN DS200


AUTOALARM TYTAN DS300 P

Wielką zaletą alarmu jest ogromna elastyczność działania co sprawia, że jego obsługa jest niemal "intuicyjna". Autoalarm TYTAN DS300 P sterowany jest drogą radiową przy użyciu wygodnych pilotów tytan i posiada dwa odcięcia zapłonu (wewnętrzne i zewnętrzne) oraz czujnik ultradźwiękowy. Indywidualnie programowany kod PIN awaryjnego wyłączania pozwala bezpiecznie dojechać do celu nawet w przypadku uszkodzenia pilota.

TYTAN DS300 P


AUTOALARM TYTAN DS300 R

Wysokiej klasy alarm przeznaczony do zastosowania w pojazdach posiadających własny pilot sterowania centralnym zamkiem. Jednocześnie może także być sterowany pilotami tytan. Specjalizowane oprogramowanie dla każdej marki pojazdu zapewnia bezawaryjną i długoletnią eksploatację. Alarm ten posiada dwa odcięcia zapłonu (wewnętrzne i zewnętrzne) oraz czujnik ultradźwiękowy. Indywidualnie programowany kod PIN awaryjnego wyłączania, pozwala bezpiecznie dojechać do celu nawet w przypadku uszkodzenia pilota fabrycznego.

TYTAN DS300 R


AUTOALARM TYTAN DS400 / CAN

Najnowocześniejszy autoalarm z rodziny TYTAN przeznaczony do najnowszych samochodów wyposażonych w magistralę CAN np. VW, Audi, Skoda, Fiat, Peugeot, Citroen, Mercedes. Autoalarm TYTAN DS400/ CAN posiada wbudowane wszystkie niezbędne funkcje do ochrony twojego auta, jak również wiele funkcji zwiększających komfort obsługi samochodu. Do sterowania alarmem wykorzystywane są fabryczne piloty zdalnego sterowania (kluczyki) samochodu. Możliwa jest również obsługa pojazdu poprzez piloty tytan. Dodatkowo ochronę samochodu może zwiększyć bezobsługowa funkcja antynapadowa (opcjonalny pilot Joker). Dołączona do produktu instrukcja obsługi pozwala zapoznać się z wszystkimi funkcjami autoalarmu TYTAN DS400/ CAN.

TYTAN DS400

 


 

 

 

 Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy!