Blue Flower

 

 

autosat net 3 logo

 

 

Aplikacja umożliwia dostęp do monitoringu GPS własnej floty z każdego komputera lub tabletu z dostępem do Internetu poprzez przeglądarkę internetową. Autosatnet3 udostępnia monitoring jako usługę, bez dodatkowych kosztów utrzymania własnej infrastruktury serwerowej. Koszt systemu na pojazd jest niski i stały, dzięki czemu mogą z niego korzystać małe lub rozpoczynające działalność firmy transportowe, przedsiębiorstwa i wszystkie osoby zainteresowane monitoringiem.

 

 

Dane z pojazdów jak: pozycja, prędkość, poziom paliwa, czas pracy kierowców, itp. przekazywane są przez sieć GPRS na serwery firmy Atrom. Specjalistyczne oprogramowanie serwerowe analizuje dane o pozycji pojazdu i generuje odpowiednie raporty i trasy, wykrywa tankowania i zapisuje to wszystko w bazie danych. Serwis internetowy Autosatnet 3 na podstawie danych zgromadzonych w bazie danych Atrom prezentuje raporty w formie tabel a trasy i aktualne położenie pojazdów na dokładnej mapie Polski i Europy. Do korzystania z Autosatnet3 wystarczy komputer lub tablet z przeglądarką internetową oraz dostęp do internetu. 

 

W Autosatnet 3 można samodzielnie przydzielać uprawnienia do serwisu wszystkim zainteresowanym którym chcemy udzielić spersonalizowanego dostępu do konkretnych funkcji systemu.  Możliwe jest teraz określenie co konkretny użytkownik ma widzieć. W prosty sposób zapewnimy tym  zwiększenie jakości swoich usług transportowych.  Klienci firm transportowych mogą teraz sami śledzić  z poziomu Autosatnet 3 pozycję pojazdów, które wożą ich towary. Dostęp do aktualnej pozycji pojazdów, tras oraz raportów w Autosatnet 3 jest możliwy z każdego miejsca na świecie i oferowany w wielu wariantach abonamentowych już od 19 złotych Netto za pojazd bez umowy terminowej.

 

  • Monitoring
  • Trasa
  • komunikator

 

 

F.H.U. „RAVIS-2”

Włodzimierz Janoska

ul. Ordona 2

31-524 Kraków
NIP: 945-143-24-56

Godziny otwarcia:
pn-pt 9:00-17:00

tel: (12) 411-15-33

tel: (12) 413-13-33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.